می 29, 2024
ایده‌های خاص و لاکچری برای کمد لباس عروس

سلیقه و انگیزه نقش مهمی در طراحی داخلی یک خونه یا اتاق داره، مخصوصاً اگر اون خونه قرار باشه برای یک تازه‌ عروس و داماد باشه. در کنار همه‌ی آیتم‌های خونه‌ی عروس، کمد لباس یکی از اجزای ضروری هر اتاق خواب هست و طراحی اون میتونه زیبایی اتاق رو بیشتر کنه.

استفاده از فضا در طراحی کمد لباس عروس عامل مهمی هست؛ در واقع باید کمد جادار باشه که شخص بتونه تمام لباس‌ها و وسایل خودش رو داخلش جا بده و در کنار اون نباید فضای زیادی از اتاق رو هم اشغال کنه. در ادامه تصاویری رو با هم می‌بینیم که میتونه به خوبی برای طراحی اتاق خواب و کمد لباس عروس الهام‌بخش باشه.

مشاوره رایگان سلام ساختمان

استفاده از آینه در طراحی کمد لباس عروس

کمد لباس عروس سفید با درب آینه دار

در این عکس طراحی زیبایی از کمد لباس عروس می‌بینیم از آینه در اون استفاده شده. حتماً میدونین که استفاده از آیینه در طراحی کمد، باعث میشه فضا جادار و بزرگ‌تر به نظر برسه.

کمد لباس عروس سفید با درب تمام آینه و ریلی به سبک مدرن

در این مدل کمد لباس ریلی عروس، از آیینه به جای درهای کمد استفاده شده و شخص میتونه از درهای این کمد به جای آیینه قدی استفاده کنه.

کمد لباس عروس چوبی با درب آینه دار

استفاده از آیینه در طراحی کمد لباس عروس یکی از ایده‌های جدید هست که اکثر طراحان از اون استفاده می‌کنن؛ از اونجا که آیینه قدی از ملزومات یک اتاق خواب هست این ایده بهترین گزینه برای این منظور هست.

استفاده مناسب از فضا در طراحی کمد لباس عروس

کمد لباس عروس جدید با درب تمام آینه ای و به رنگ سفید

این عکس یکی از کمدهای لباس عروس زیبا رو نشونمون می‌ده که یک دیوار رو به طراحی کمد اختصاص دادن؛ این اتاق از فضا بهترین استفاده رو کرده و دیوار رو به کمدی جادار تبدیل کرده.

کمد لباس عروس سفید با دستگیره های مشکی و کشو و جاکفشی

تازه‌عروس‌ها معمولاً وسایل و لباس‌های زیادی دارن و کمد لباس عروس مهم‌ترین بخش از خونه یک عروس هست. این کمد یکی از طراحی‌های جذاب برای اتاق هست که از کمترین فضا بهترین استفاده شده.

کمد لباس عروس و داماد بدون درب با کشو و رگال لباس

این عکس هم یکی از جدیدترین مدل‌های کمد در این روزها رو نشون میده. یعنی طراحی کمد به نحوی که انگار وارد یک فروشگاه شدی و همه چیز به بهترین شکل چیدمان شده. این نوع طراحی کمد به نحوی است که وسایل و لباس‌ها رو به خوبی نمایش میده. چی بهتر از این برای کمد لباس عروس؟!

کمد رختخواب عروس و داماد به رنگ سفید

داخل این عکس کمدی می‌بینیم که بسیار کاربرد داره؛ طراحی یک کمد برای جا دادنِ بالش، کوسن، ملحفه و…، ایده جالبیه.

طراحی اتاقِ مخصوصِ لباس عروس

کمد لباس عروس سفید؛ بزرگ و جادار دارای رگال لباس

بعضی از خونه‌ها یک اتاق مخصوص لباس دارن که میشه اون اتاق رو به بهترین شکل طراحی کرد؛ این عکس هم نمونه خوبی از این طراحی‌هاست؛ کمدی مدرن و جادار که برای تمام وسایل و لباس‌های یک عروس جا داره.

کمد لباس عروس سفید با درب تمام آینه ای

کمدی ساده و زیبا که فضای زیادی هم اشغال نکرده و طراحی و رنگ اون گزینه مناسبی برای مدل کمد لباس عروس هست.

کمد لباس عروس بزرگ دارای جا کفشی

این عکس هم اتاقی مخصوص لباس رو نشون می‌ده که هر طبقه و قسمت از کمد وسایل خاصی رو درون خودش جا داده؛ همونطور که می‌بینیم کفش‌ها طبقه‌هایی مخصوص به خودشون دارن. این مدل کمدها باعث نظم دهی به اتاق و وسایل میشن.

کمد لباس عروس سفید براق با دستگیره های طلایی کشیده

یک طراحی رؤیایی و ساده در این عکس می‌بینیم که تمام وسایل با هم همخوانی دارن و استفاده از رنگ‌های روشن فضای کوچیک این اتاق رو بزرگ‌تر نشون می‌ده.

کمد دیواری عروس به رنگ سبز و کشوهای سفید

برخی از افراد به طراحی‌های مدرن و جدید علاقه زیادی دارن و ترجیح میدن دکوراسیون خونشون متفاوت باشه. طراحی این اتاق می‌تونه به عنوان کمد لباس برای عروس و دامادهای خاص پسند ایده‌ی جالبی باشه!

کمد لباس عروس سفید به سبک نئوکلاسیک و درب های آینه ای

یکی دیگر از بهترین مدل‌ها برای کمد لباس عروس؛ طراحی ساده و جذابی که یک تازه‌عروس میتونه تمام وسایل و لباس‌های خودش رو داخل این کمد جا بده.

کمد لباس عروس سبک نئوکلاسیک

این عکس اتاقی شیک و جذاب رو نشونمون می‌ده، رنگ‌ها با هم هماهنگی دارن و استفاده از دیوار به عنوان کمد لباس عروس زیبایی این اتاق رو بیشتر کرده. طراحان دکوراسیون حرفه‌ای همیشه از فضاها و دیوارها بهترین استفاده رو می‌کنن. در این طراحی هم کمد لباس با میز دراور به خوبی سِت شده.

کمد لباس عروس و داماد جوبی رنگ سفید و قهوه ای با نورپردازی

به نظر میرسه این اتاق کوچیک هست اما باز هم از ویژگی‌های اتاق استفاده مناسبی شده؛ این مدل کمد لباس عروس گزینه جذابی برای این اتاق هست، استفاده از نورهای LED بالای کمد این امکان رو فراهم می‌کنه که در تاریکی هم بتونیم لباس مورد نظر خودمون رو برداریم.

کمد لباس عروس و داماد سفید با کشو و درب های آینه دار

این عکس کمد لباس عروس طراحی جالبی داره؛ داخل یکی از قسمت‌های کمد تلویزیون جاسازی شده که میشه به راحتی با باز کردن درها تلویزیون تماشا کرد، در واقع استفاده از در به زیبایی کمد خللی وارد نکرده.

مدل کمد لباس عروس سفید با درب آینه دار

در این عکس هم استفاده از آیینه در طراحی کمد لباس عروس به چشم میخوره؛ میشه گفت آیینه در این طراحی‌ها به زیبایی اون وسیله و اتاق کمک کرده.

معرفی کابینت ساز

استفاده از رنگ‌های روشن در طراحی اتاق خواب عروس

مدل کمد لباس عروس سفید سبک نئوکلاسیک

در بیشتر عکس‌های این محتوا از رنگ‌های روشن مثل سفید و طوسی استفاده شده؛ این رنگ‌ها گزینه‌هایی عالی برای اتاق خواب یک عروس و داماد هست. در این عکس هم رنگ‌هایی روشن و جذاب می‌بینیم و طراحی کمد لباس عروس هم در یک فضای کوچک بسیار حرفه‌ای انجام شده.

مدل کمد لباس عروس با درب ریلی و آینه دار

نمونه‌ای از یک طراحی شیک؛ درهای این کمد تماماً آیینه هستن و این زیبایی کمد رو دوچندان کرده، البته باید به یک نقص کمد هم اشاره کنیم که عمق خیلی کمی داره و نمیشه لباس‌ها و وسایل زیادی رو داخلش جا داد.

کمد لباس عروس سفید؛ سبک نئوکلاسیک و کشو و جا کفشی

این کمد هم فضای کمی داره اما طراحی اون داخل این اتاق کوچیک تحسین بر انگیزه؛ همونطور که داخل عکس می‌بینیم از فضای بالای کشوها هم میشه استفاده کرد.

مدل کمد لباس عروس سفید به صورت ایستاده با دستگیره های طلایی

طراحی این اتاق تقریباً به سبک خونه‌های قدیمی هست اما با ورژنی جدید؛ در این عکس هم کمد لباس عروس با دراور و آینه بصورت سِت طراحی شده که نمایی تحسین برانگیز در اتاق ایجاد کردن.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم از عکس‌هایی استفاده کنیم که نمونه‌های مناسبی برای طراحی اتاق و کمد لباس عروس باشن؛ امیدواریم شما هم از دیدن این عکس‌ها لذت برده باشید و بتونین ازشون ایده بگیرین. راستی میدونین که برای پیاده‌سازی و اجرای این ایده‌ها می‌تونین روی دکوراتورهای سلام ساختمان حساب باز کنین؟؟

فقط کافیه در لینک زیر شماره‌تون رو ثبت کنین تا کارشناس‌های ما باهاتون تماس بگیرن:

ثبت درخواست ساخت کمد

 

چطور ثبت درخواست کنیم؟

سلام ساختمان چیست؟

سامانه لاوان ماندگار ساختمان، با نام اختصاری سلام ساختمان، یک شرکت عضو پارک علم و فناری است، که در حوزه دکوراسیون داخلی چوبی مثل اجرای کابینت و کمد فعال است.

تا به حال بیش از 4000 پروژه کابینت و کمد در سلام ساختمان اجرا شده است.

سلام ساختمان چه مزیتی دارد؟

برخی از ویژگی‌های سلام ساختمان که به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت پروژه‌ی خود را اجرا کنید، عبارت است از:

  • مشاوره تخصصی رایگان
  • معرفی یک یا 2 کابینت ساز ارزیابی شده در شهر شما
  • ضمانت قیمت
  • ضمانت پیش پرداخت
  • ضمانت پروژه

از زمان ثبت نام تا زمان تماسِ مشاور، چقدر طول می کشد؟

اگر در شهرهای محدوده‌ی سلام ساختمان باشید (تهران، خراسان رضوی، البرز، اصفهان، کرمان، خوزستان، فارس، گیلان، آذربایجان شرقی، قم، مازندران)، کمتر از 12 ساعت کاری طول میکشد تا مشاور سلام ساختمان با شما تماس بگیرد.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟

بله، مشاوره در سلام ساختمان رایگان است. در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم:

  • مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان که بعد از ثبت نام شما در سایت صورت می‌گیرد.
  • مشاوره‌ی مستقیم با کابینت‌سازی که برای اجرای کار به شما معرفی شده‌است.

هر دوی این‌ها رایگان است.

بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟

                      بله بازدید حضوری از پروژه ها بصورت رایگان انجام می‌شود.

                  آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام می‌دهد؟

بله. ما می‌توانیم کابینت‌سازهایی به شما معرفی کنیم که به صورت حرفه ای طراحی انجام می‌دهند. فقط کافیست به پشتیبان خود اطلاع دهید که نیاز به طراحی دارید.

آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟

اگر پروژه خود را با کابینت سازی که برای شما طراحی کرده است اجرا کنید، طراحی به عنوان تخفیف پروژه خواهد بود و برای شما رایگان است. اما اگر بعد از انجام طراحی به این نتیجه رسیدید که مایل نیستید با همان کابینت ساز پروژه‌ی خود را اجرا کنید، هزینه طراحی از شما دریافت می‌شود.

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *