جولای 20, 2024

&nbsp&nbsp20 تیر 1403&nbsp &nbsp &nbsp-&nbsp &nbsp &nbsp تاریخ انتشار: &nbsp20 تیر 1403
کابینت نئوکلاسیک با جزیره و رنگ خاص

مهمترین تفاوت ظاهری کابینت نئوکلاسیک با سایر کابینت ها چیست؟
در ادامه مطلب بصورت تصویری این تفاوت‌ها را بررسی کردیم، اما بطور کلی کابینت نئوکلاسیک از کابینت کلاسیک ساده‌تر بوده و از کابینت مدرن پرکارتر است.

اقتصادی ترین نوع کابینت نئوکلاسیک چیست؟
جنس ممبران، اقتصادی ترین نوع کابینت نئوکلاسیک است. اما نیاز به نگهداری دقیق‌تری دارد چرا که نسبت به حرارت و رطوبت ضعف دارد.

لاکچری ترین نوع کابینت نئوکلاسیک چیست؟
کابینت چوب و روکش چوب، گران قیمت ترین نوع کابینت نئوکلاسیک هستند.

آیا کابینت نئوکلاسیک الان ترند (مُد) است؟
بله، کابینت نئوکلاسیک نه تنها در ایران بلکه در جهان جزو پرطرفدارترین سبک‌های کابینت است. چرا که در عین سادگی بسیار شیک و متنوع است. به طوریکه سهم به سزایی از پروژه‌های اجرایی ما در سراسر ایران را کابینت نئوکلاسیک شکل می‌دهد (در این مطلب تمام تصاویر نمونه کارهای اجرایی ما است).

↓ بیشتر

آنچه می خوانید…

یکی از رایج‌ترین و پرطرفدارترین سبک‌ها، سبک نئوکلاسیک است که هم به عنوان سبک معماری و دکوراسیون شناخته می‌شود و هم در انواع کابینت محبوب است. در این مقاله می‌خواهیم با تمام نکات و اطلاعات کابینت‌های نئوکلاسیک به طور مفصل آشنا شویم.

82668

قیمت روز کابینت مورد علاقه‌تان را از بهترین کابینت سازهای شهرتان بگیرید

کابینت نئوکلاسیک چیست؟

کابینت نئوکلاسیک برگرفته از سبک نئوکلاسیک است و به شما آشپزخانه‌ای کاربردی، مدرن، شیک، ساده با حال و هوایی کلاسیک می‌دهد که مدرنیته و سنت را در کنار هم به وجود می‌آورد. خیلی‌ها شاید بگویند سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک قدیمی شده و مورد پسند همه نیست؛ اما سبک نئوکلاسیک چندین خواسته را هم‌زمان برآورده می‌کند. در ویدئوی زیر، مشخصات کابینت نئوکلاسیک را به‌همراه نمونه‌کارهای اجرا شده توسط سلام ساختمان نشان می‌دهیم:

راهنمای خرید کابینت

در چه مرحله ای هستید؟

ویژگی‌های کابینت نئوکلاسیک چیست؟

در ادامه چند ویژگی مهم از کابینت نئوکلاسیک را بیان می‌کنیم:

  • جزئیات ساده: ویژگی بارز کابینت نئوکلاسیک سادگی آن‌ها در طراحی با استفاده از خطوط صاف و دایره‌ای ساده است. در واقع جزئیات بسیار ظریف پیاده‌سازی می‌شود.
  • تقارن: ویژگی بازمانده از عصر کلاسیک تقارن است که در نئوکلاسیک هم با جدیت رعایت می‌شود.
  • رنگ بندی سرد: کابینت‌های نئوکلاسیک بیشتر در رنگ‌های سرد و ملایم اجرا می‌شود اما سفید و طوسی بیشترین طرفدار را دارند.
  • ارتفاع تا سقف: درست است که این موضوع انتخابی می‌باشد اما اکثرا کابینت‌های نئوکلاسیک را تا سقف کار می‌کنند و به همین دلیل فضای بیشتری در اختیار صاحب خانه قرار می‌دهد.
  • استفاده از شیشه: از ویژگی‌های بارز سبک نئوکلاسیک این است که بعضی از کابینت‌ها دربهای شیشه‌ای دارند و در نقش ویترین استفاده می‌شوند.
  • کانتر لوکس: صفحه کابینت و پیشخوان در این نوع کابینت اغلب سنگ انتخاب می‌شود.

حساب کاربری کابینت سازان سلام ساختمان